Логістичні комплекси

15

реалізованих
проектів під ключ

25

проектів як генеральний підрядник

500

об’єктів різного
рівня складності

Жодне виробництво не може обійтися без складу. Це не просто місце для зберігання вантажів або виробленої продукції. Сучасний логістичний комплекс – це ціла інфраструктура, здатна зробити торгову або виробничу діяльність зручнішою та ефективнішою!

Кожен проект складського комплексу повинен розроблятися індивідуально, з урахуванням усіх вимог замовника та специфіки роботи логістичного центру, оскільки в одному випадку він повинен включати зону прийому, зберігання та видачі товару, а в іншому – додатково мати місце для стоянки вантажного транспорту, миття, станцію технічного обслуговування автомобілів, офісне й адміністративно-побутове приміщення.

Грамотна складська логістика дає можливість оптимізувати товарний потік і скоротити ланцюги посередників, а значить – знизити час постачань, витрати і отримати більшу лояльність клієнтів і партнерів по бізнесу.

Компанія MSBUD здійснює будівництво швидкозбірних модульних або капітальних складських конструкцій будь-якої складності та призначення – холодні й опалювані склади для товарів або власної виробленої продукції, гаражі та ангари для техніки. Розуміння завдань, правильне проектування й застосування сучасних технологій будівництва забезпечують максимум переваг!


Чому ми

Компанія MSBUD пропонує Вам послуги генерального проектувальника та генерального підрядника в області будівництва промислових об’єктів будь-якої складності. Сьогодні, MSBUD є одним з лідерів будівництва об’єктів промислового призначення по всій території України

.1
Оптимальні терміни

Гарантія своєчасної реалізації і введення в експлуатацію

.2
Якісні
матеріали

Використання сертифікованих матеріалів для будівництва

.3
Технічний нагляд

Перевірка якості будівництва на кожному етапі проекту

.4
Гарантійні зобов’язання

Ми несемо повну відповідальність за якість виконаних робіт

Будівництво новітніх логістичних комплексів

Проектування будівель складського призначення здійснюється з урахуванням усіх особливостей території, логістики замовника та виду продукції, нюансів її переміщення по складу, сортування, способів зберігання, контролю та відвантаження.

Правильно побудований логістичний комплекс – це краще рішення для бізнесу, оскільки додає безперечну зручність як для власника так і для його контрагентів. Він може мати будь-яку форму й функціонал, у тому числі складатися із декількох поверхів. Наприклад, коли на першому поверсі розташовується безпосередньо склад, а на другому – опалювані, адміністративні й офісні приміщення.

Складські об’єкти від MSBUD відповідають усім стандартам якості, мають гарні показники пожежної безпеки, шумо - та теплоізоляції, завдяки чому в зимовий період витрати на опалювання будуть значно знижені. Звертаючись до нас, ви отримуєте готовий до експлуатації логістичний комплекс, побудований із сертифікованих, екологічних матеріалів, працюючі внутрішні системи й комунікації.

Від проектування до здачі об’єкту в експлуатацію!

Виконані об’єкти
Логістичні центри
Raben Ukraine

“Рабен Україна” входить до складу Групи Raben (логістичного оператора).

Логістичні центри
MERX REAL ESTATE

MERX REAL ESTATE є власником і девелопером різних об’єктів комерційної нерухомості.