Заводи та фабрики

15

реалізованих
проектів під ключ

25

проектів як генеральний підрядник

500

об’єктів різного
рівня складності

Масштабні об’єкти – заводи та фабрики – вимагають значних знань у будівельній сфері, оскільки включають не лише земляні, фасадні, покрівельні та обробні роботи, але й роботу з металоконструкціями, у тому числі – проектування сендвіч панелей для будівництва швидкозбірних каркасних будівель (промислові цехи, ангари, будівлі сільськогосподарського призначення), а також зведення огороджувальних конструкцій.

Залежно від майбутнього призначення будівлі до зведення заводів і фабрик виставляються особливі вимоги – проект по будівництву такого об’єкту має бути бездоганним, складеним без помилок і умовностей. Він повинен включати масу чинників, які дозволять згодом налагодити ефективний робочий процес – як будівельний, так і експлуатаційний, після здачі об’єкта замовникові.

Сучасні технології будівництва, злагоджена робота будівельної бригади і, звичайно ж, якісні матеріали – ось гарантія того, що побудована промислова будівля успішно експлуатуватиметься багато років. Ось чому проектуванням та подальшим зведенням таких об’єктів повинні займатися виключно професіонали!

Компанія MSBUD займається будівництвом заводів і фабрик під ключ – від розробки плану будівництва до пуско-налагоджувальних робіт. Нам важливо, щоб кожен наш проект був ідеальним.


Чому ми

Компанія MSBUD пропонує Вам послуги генерального проектувальника та генерального підрядника в області будівництва промислових об’єктів будь-якої складності. Сьогодні, MSBUD є одним з лідерів будівництва об’єктів промислового призначення по всій території України

.1
Оптимальні терміни

Гарантія своєчасної реалізації і введення в експлуатацію

.2
Якісні
матеріали

Використання сертифікованих матеріалів для будівництва

.3
Технічний нагляд

Перевірка якості будівництва на кожному етапі проекту

.4
Гарантійні зобов’язання

Ми несемо повну відповідальність за якість виконаних робіт

Сучасним заводам та фабрикам – сучасний та професійний підхід до будівництва

Головна характеристика будь-якого промислового об’єкту – це в першу чергу функціональність. Щоб побудований завод задовільняв усі вимоги замовника, ми опрацьовуємо навіть незначні на перший погляд нюанси, організовуємо та контролюємо усі етапи будівництва.

Від бездоганного виконання технічних вимог проекту будівництва безпосередньо залежать і показники безпеки при його подальшій експлуатації. Саме тому планування усіх конструкцій та матеріалів будівництва має бути дійсно якісним, а використовуване в ході робіт будівельне устаткування – сучасним, високотехнологічним і функціональним. Це гарантує, що побудований нами завод відповідатиме усім вимогам безпеки й буде зручним в експлуатації.

Фахівці компанії MSBUD мають великий досвід роботи й готові навіть до найскладніших і найоб’ємніших проектів виробничих площ, що вимагають максимальної уваги та сучасних рішень.

Вартість будівництва заводу залежить від обсягу робіт та складності технічних рішень. У будь-якому разі звернення до MSBUD буде дійсно вигідним, а об’єкт – сучасним!

Виконані об’єкти
Заводи та фабрики
РОДА

«РОДА» – українська компанія, заснована в Києві в 1994 році.

Заводи та фабрики
Крафт Фудз Україна

Крафт Фудз Україна – українське підприємство, яке входить до групи компаній Mondelēz International.

Заводи та фабрики
Коростенський завод МДФ

Коростенський завод МДФ – перший МДФ завод в Україні. Відкриття – 2011 рік.

Заводи та фабрики
Кондитерська Корпорація ROSHEN

Один з найбільших європейських виробників кондитерських виробів.

Заводи та фабрики
SMART ENERGY

SMART ENERGY – керуюча компанія в складі групи Смарт-Холдинг.

Заводи та фабрики
Ruukki

Ruukki – дочірнє підприємство фінського концерну Ruukki. Працює в Україні з 1997 року.

Заводи та фабрики
Reynaers

Reynaers Aluminium – бельгійська компанія, заснована в 1965 році.