Проектування промислових об’єктів

15

реалізованих
проектів під ключ

25

проектів як генеральний підрядник

500

об’єктів різного
рівня складності

Проектування – найважливіший етап будь-якого будівництва, якщо йдеться про промисловий об’єкт – завод, фабрику, транспортний вузол або сучасний логістичний центр. Кожна така споруда – індивідуальна й має свої специфічні особливості, що відрізняють її від аналогічних проектних робіт у сфері житлобудівництва – це і загальна методика виконання проектних робіт, і нормативні вимоги, і умови ухвалення ключових рішень.

Проектування промислових об’єктів можна розділити на декілька окремих категорій залежно від призначення. Це можуть бути виробничі споруди та приміщення, складські зони, господарські та побутові будівлі, а також споруди, пов’язані із забезпеченням електрикою, тепловою енергією, водопостачанням і водовідведенням, об’єкти транспортного призначення тощо.

Компанія MSBUD пропонує послуги генерального проектування та генерального підрядника у сфері будівництва промислових об’єктів будь-якої складності. Наші будівлі відрізняються високою якістю, використанням сучасних будівельних технологій і матеріалів, а проектування – глибоким знанням нормативної бази й увагою навіть до незначних дрібниць. Ось чому розробку проектної документації краще довірити саме нам!


Чому ми

Компанія MSBUD пропонує Вам послуги генерального проектувальника та генерального підрядника в області будівництва промислових об’єктів будь-якої складності. Сьогодні, MSBUD є одним з лідерів будівництва об’єктів промислового призначення по всій території України

.1
Оптимальні терміни

Гарантія своєчасної реалізації і введення в експлуатацію

.2
Якісні
матеріали

Використання сертифікованих матеріалів для будівництва

.3
Технічний нагляд

Перевірка якості будівництва на кожному етапі проекту

.4
Гарантійні зобов’язання

Ми несемо повну відповідальність за якість виконаних робіт

Розробкою проектної документації промислових об’єктів повинні займатися професіонали – вона регулюється рядом нормативних актів, які містять правила, норми та вимоги, що пред’являються до проектної документації цієї категорії будівель.

Необхідно врахувати не лише призначення та функціональні вимоги до об’єкту, але й його загальний архітектурний вигляд, особливості експлуатації та техніку безпеки, технологію виробництва й навіть майбутню економічну доцільність. Досконально продумати планування й усі супутні інженерні комунікації.

Замовивши проектування промислових об’єктів спеціалістам MSBUD, ви отримуєте проект з обґрунтованим вибором ключових технологічних рішень, матеріалів для будівництва та внутрішньої обробки. З нами промисловий об’єкт буде дійсно економічним – і на стадії будівництва, і безпосередньо у процесі експлуатації!

Проект від MSBUD – це застосування безпечних матеріалів, надійних конструкцій, а також сучасні, ефективні технології та раціональні рішення!