Сільськогосподарські об’єкти

15

реалізованих
проектів під ключ

25

проектів як генеральний підрядник

500

об’єктів різного
рівня складності

Будівництво сільськогосподарських об’єктів – це комплекс робіт по зведенню холодних і теплих будівель сільськогосподарського призначення – у тому числі модульних споруд, що відрізняються коротким терміном будівництва й вимагають мінімальних витрат на зведення та обслуговування. Це ферми, ангари для саджальної, оброблювальної, зрошувальної та збиральної техніки, склади та зерносховища, елеватори, пташники, корівники й інші сільськогосподарські споруди – модульні та капітальні.

Завдяки тому, що в ході будівництва ми використовуємо виключно екологічні матеріали, що відповідають усім санітарним нормам, а також застосовуємо сучасні технології зведення, сільськогосподарські об’єкти від MSBUD відрізняються прийнятною ціною, найвищою якістю й зручністю експлуатації, при цьому значно зростає й швидкість будівництва, що особливо важливо у разі сезонних робіт.

Фахівці компанії MSBUD зроблять усі необхідні виміри на місцевості й у найкоротші терміни побудують потрібний об’єкт з потрібним функціоналом!


Чому ми

Компанія MSBUD пропонує Вам послуги генерального проектувальника та генерального підрядника в області будівництва промислових об’єктів будь-якої складності. Сьогодні, MSBUD є одним з лідерів будівництва об’єктів промислового призначення по всій території України

.1
Оптимальні терміни

Гарантія своєчасної реалізації і введення в експлуатацію

.2
Якісні
матеріали

Використання сертифікованих матеріалів для будівництва

.3
Технічний нагляд

Перевірка якості будівництва на кожному етапі проекту

.4
Гарантійні зобов’язання

Ми несемо повну відповідальність за якість виконаних робіт

Технологія будівництва сільськогосподарських об’єктів

Сучасне сільськогосподарське будівництво – це велике заощадження часу та надзвичайно висока швидкість монтажу, що дозволяє у найкоротші терміни звести навіть наймасивніші конструкції. У багатьох випадках це будівлі із застосуванням каркасної технології будівництва, що пройшла випробуванням часом і що добре зарекомендувала себе в сільському господарстві.

Сільськогосподарські об’єкти від MSBUD оснащуються продуманою системою комунікацій, що дозволяє підтримувати ідеальну чистоту та порядок, а за необхідності доповнюються сучасною системою контролю температури, а також сертифікованим устаткуванням для автоматизації годування тварин.

Ми впевнені, що наш підхід до будівництва сільськогосподарських об’єктів здатний дати власникам бізнесу максимальні переваги. Так, перед будівництвом ми ретельно аналізуємо територію й обговорюємо усі нюанси із замовником, внаслідок чого представляємо проект будівництва, де враховано все – від місця розташування вимикачів світла до розміру вхідних отворів і воріт для тварин або проїзду техніки.

Усі будівельні матеріали проходять ретельну перевірку на санітарні норми, застосовуються сучасні технології, завдяки чому наші об’єкти – екологічно безпечні.

Виконані об’єкти

Завод по забою птиці виконує частину роботи повного замкнутого циклу.

М’ясопереробний завод «Легко» належить агропромисловій компанії «Миронівський Хлібопродукт».

Комплекс по забою птиці – найбільший в Європі. Належить агропромисловій компанії «Миронівський Хлібопродукт».